fbpx

Przy okazji ostatniej wizyty na Lotnisku Chopina (i zwiedzaniu tarasu widokowego, co opisywałem wcześniej) mieliśmy okazję spróbować lodów w lodziarni z sieci Furore!.

Lodziarnia Furore! na Lotnisku Chopina - Tata Sałata Przyznam szczerze, że miałem wątpliwość, czy w takim miejscu będą dobre lody – zwykle są to Zielone Budki albo Grycany, które są “wszędzie” 🙂 Jako że byłem z dziećmi, nie miałem wyjścia – lody są akurat na widoku przy wyjściu z windy na taras widokowy.

Lody są z gatunku “naturalnych”, a do wyboru było naprawdę sporo ciekawych smaków, które na pierwszy rzut oka bardzo dobrze się prezentują.

Lodziarnia Furore! na Lotnisku Chopina - Tata Sałata

Cena była atrakcyjna – nieco ponad 3 zł za gałkę, która być może nie była gigantyczna, ale za to rekompensowała smakiem – spróbowałem jogurtowych i waniliowych – było warto!

Lodziarnia Furore! na Lotnisku Chopina - Tata Sałata

Lody mają bardzo przyjemny aksamitny smak i są zrobione z dobrej jakości składników, owocowe dodatki dodają uroku. Spokojnie równają się ze smakami spotykanymi w lodziarniach Limoni, które należą do moich ulubionych 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *