Dziecko w podróży – polecana strona o podróżach z dziećmi

Dziecko w podróży – polecana strona o podróżach z dziećmi

Przeszukując internet natrafiłem na stronę Dziecko w Podróży, która w pierwszej chwili wydawała się, jak wszystkie inne o podróżach – wpisy o miejscówkach na weekend i na wczasy, miejsca na nocleg, porady. Pomyślałem, że to strona jak wszystkie inne i w sumie ciekawe, czy coś znajdę. Szczególnie, że tego typu stron jest multum i jest w czym przebierać.

Postanowiłem jednak, że dam szansę i sprawdzę. Gdy zacząłem przeszukiwać zawartość witryny, doszedłem do wniosku, że jest tam naprawdę sporo rozmaitych artykułów i poradników, które z pewnością przydadzą się podróżującym rodzinom. Są opisy ciekawych miejscówek na nocleg, podobnie jak na moim blogu, także mamy wiele wspólnego :-).

Dziecko w podróży - gdzie z dziećmi - opinie, forum, poradniki

Możecie na tej stronie znaleźć między innymi:

  • Prawie 800 wpisów z rodzinnymi atrakcjami dla dzieci nie tylko w Polsce
  • Setki porad, które sprawią, że wyjazd będzie przyjemniejszy (jak „Jaką kartę SIM używać w Dubaju?”, „Z dzieckiem na Kasprowy Wierch (z wózkiem!?)”, bezpieczeństwo i pogoda w różnych miejscach na świecie, i inne)
  • Mnóstwo ciekawych miejsc, które warto odwiedzić z dziećmi – wakacje w ciepłych krajach, podróże po Europie i nie tylko
  • Relacje z podróży napisane przez czytelników
  • Kompleksowy poradnik, jak wyjechać do Legolandu w Danii
  • Opisy ciekawych blogów znalezionych w sieci (Tata Sałata też jest 🙂)
  • i mnóstwo innych…

Bardzo pomocne są gotowe zestawienia miejsc i atrakcji, jak np. „20 najlepszych kempingów na rodzinne wakacje”. W jednym artykule są zebrane najciekawsze zdaniem autorów strony pozycje.

Po wejściu na stronę „Dziecko w podróży” można się zatopić w czytaniu na dłuższy czas. Warto tę stronę zapisać w zakładkach i często odwiedzać – co rusz pojawiają się nowe wpisy, porady i recenzje. Strona żyje i zapewnia stały dopływ do nowych atrakcji i informacji. Poradniki o podróżach za granicą z pewnością przydadzą się przed wakacyjnymi wyjazdami.

Z całego serca polecam! 🙂

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.