ence.pence dom rozwoju

ence.pence dom rozwoju

Dom i ogród to miejsce najpiękniejszych chwil dzieciństwa – nieskrępowanej fantazji, ciekawych zabaw, spotkań i uroczystości rodzinnych. Dla każdego z nas to źródło tych najpiękniejszych wspomnień, miejsce do którego chętnie się wraca.

Dom rozwoju i sala zabaw ence.pence ma zapewnić najmłodszym te właśnie wrażenia, umożliwić nieskrępowaną, ale bezpieczną zabawę popartą psychologicznym podejściem, ukierunkowaną na swobodną i przyjemną edukację.

W tematycznych pokojach oraz podczas innowacyjnych zajęć organizatorzy chcą budzić drzemiące w dzieciach talenty. W sali zabaw i sali multimedialnej zadbać o ich prawidłowy rozwój fizyczny, motoryczny i umysłowy. W każdym zakątku sali zabaw ence.pence można wspólnie zakładać „gangi”, budować „bazy”, chować się na strychu, odkrywać tajemniczy ogród oraz, co najważniejsze, zawierać nowe przyjaźnie.

Prawdziwy dom nie obejdzie się bez zadowolonych rodziców, z myślą o nich przygotowaliśmy bogatą ofertę zajęć, pokój SPA oraz strefę pracy i relaksu. Liczymy również, że kawa w wygodnym fotelu bądź chwila z książką w ogrodzie pozwolą naładować baterie pozytywną energią.

Okolice domu i dojazd

ence.pence to doskonale skomunikowany dom położony w dolnej części Mokotowa, na przepięknej Sadybie. Nasza ulica – Morszyńska, malowniczo ciągnie się wzdłuż dawnej fosy Fortu IX. Pierwsze budynki powstały tu już w 1924 roku. Projekty zamówiono u cenionego architekta Tadeusza Tołwińskiego. Do 1926 roku wybudowano kolejne trzydzieści piętrowych domów (w tym nasz) inspirowanych polską architekturą XVIII i XIX wieku.

Stojąc na progu sali zabaw ence.pence naszym oczom ukaże się malownicza fosa oraz park. To właśnie w nim latem prowadzimy rożnego rodzaju gry i zabawy terenowe. W niedalekiej odległości (tylko 10 minut spacerem) znajdziemy centrum handlowe Sadyba Best Mall. Sala zabaw znajduje się też blisko dzielnicy Wilanów oraz samego miasteczka Wilanów.

W trakcie kiedy pociecha uczestniczy w zajęciach rodzice mogą w spokoju zrobić zakupy. Sam dojazd do domu rozwoju i sali zabaw ence.pence jest dziecinnie prosty. Dla podróżujących komunikacją miejską w odległości 300 metrów znajduje się pętla autobusowa z liniami: 108, 131, 163, 172, 180 i 189. Bardziej zmotoryzowanych gości zachęcamy do korzystania z parkingu położonego w odległości 150 metrów na ulicy Okrężnej. Ilość miejsc przed samym domem rozwoju jest ograniczona. Z troski o spokój naszych dzieci i dobre relacje z sąsiadami prosimy korzystać z nich tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Sala zabaw

Plac zabaw w domu? Oczywiście, że tak. Takim miejscem jest u nas Małpi Gaj – fantastyczna sala zabaw oraz wielobarwny tor przeszkód dla dzieci. Basen z kulkami, zjeżdżalnia, tajemne zakamarki, kolorowe wałki, gumowe przeszkody, a może trampolina wprowadzą nasze pociechy w świat kryjówek i fantazji. Małpi Gaj stworzy też wiele okazji do zawierania nowych przyjaźni, budowania „baz” oraz zakładania „gangów”. Sala zabaw stanowi doskonałe miejsce rozwoju, pozwala zbudować sprawność fizyczną oraz myślenie przestrzenne u najmłodszych. Dzięki specjalnym atestom mali goście mogą oddać się szaleństwu w bezpieczny, a zarazem nieskrępowany sposób. Na naszej sali zabaw dzieci zawsze przebywają pod czujnym okiem animatorów. Rodzice w tym czasie mogą skorzystać z oferty zajęć przygotowanych tylko dla nich, odwiedzić strefę SPA lub pracy. Po wyczerpującej zabawie na naszej kontrukcji pozostaje tylko wynieść śpiącą pociechę z samochodu do łóżka.

Kącik Malucha

Pokój urodzinowy I

Kącik Malucha w ence.pence ma różne zastosowanie. Przede wszystkim stanowi zaciszne miejsce rozwoju naszych najmłodszych gości. Przestronny pokój tuż przy sali zabaw, na parterze domu zaopatrzony jest w specjalne zabawki, książki, maskotki, przybory plastyczne, gry i łamigłówki dedykowane najmłodszym oraz piękny namiot tipi, gdzie najbardziej wstydliwe maluchy mogą skryć się przed wielkim światem. Skryć się nie na długo. Czasem wychodzą z namiotu zaciekawione widokiem mamy czytającej książkę na miękkim fotelu lub roześmianej animatorki na sali zabaw.

Kącik malucha to też najlepsze miejsce na wystrzałowe imprezy urodzinowe. W przestronnym pokoju, tuż obok sali zabaw, zmieścimy wszystkich małych gości oraz zorganizujemy pyszny poczęstunek w tematycznie udekorowanej sali. Malowanie twarzy, balonowe zwierzątka, warsztaty kulinarne, paintball papierowy, piniata, turniej pistoletami NERF, kolorowe warkoczyki, brokatowe tatuże… i na co tu się zdecydować? W stresujących chwilach zalecamy zbudować „bazę” z poduszek i się schować – zawsze działa.

Ogród letni

Dla Rodziców:

Prawdziwy dom nie obejdzie się bez zadowolonych rodziców, z myślą o nich przygotowaliśmy bogatą ofertę zajęć, pokój SPA oraz strefę pracy i relaksu. Liczymy również, że kawa w wygodnym fotelu bądź chwila z książką w ogrodzie pozwolą naładować baterie pozytywną energią.

Zajęcia

 • Zajęcia dla mam. Przejdź do planu.
 • Pilates. Przejdź do planu.
 • Zdrowy kręgosłup. Przejdź do planu.

Strefa Pracy

 • „Serce domu”  nasza kuchnia – miejsce na pracę z komputerem, filiżankę kawy bądź herbaty, świeże kanapki, sałatki i zupy.
 • Salka konferencyjna – możliwość rezerwacji pokoju na spotkanie biznesowe z udostępnionym rzutnikiem. Przejdź do rezerwacji.
 • Warsztaty aktywizacyjne dla mam i kobiet w ciąży. Obserwuj nasze Aktualności i pytaj na miejscu.

Strefa Relaksu

 • Kącik czytelniczy – książki w biblioteczce są dostępne dla naszych gości.
 • Konsultacja fizjologiczna oraz masaż – oferta dla kobiet w ciąży i dorosłych, koniecznie wcześniejsze zapisy.
 • Kosmetyczka – ekspresowa pielęgnacja dłoni i paznokci, konieczne wcześniejsze zapisy.
 • Konsultacja stomatologa – konieczne wcześniejsze zapisy. Skontaktuj się z nami!

Główne filary działalności:

 • wejścia na sale zabaw
 • kawiarnia serwująca napoje gorące, przekąski, ciasta
 • funkcja Opiekuna Dziennego (pierwsza stała grupa dzieci od pn. do pt.)
 • bezpłatne warsztaty dla rodzin (kobiet, mam)
 • tematyczne eventy dla dzieci
 • organizacja przyjęć urodzinowych
 • stała oferta zajęć dla dzieci (tutaj grafik)
 • półkolonie letnie, zimowe, nocowania
 • strefa SPA rodzica i dziecka (fizjoterapia doroslych, od kwietnia: logopeda, terapia SI, fizjoterapia dla dzieci, strefa SPA rodzica: na tel kosmetyczka, makijazystka)

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 22 245 17 71 +48 696 399 449
E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia domu rozwoju:

Opiekun dzienny (grupa żłobkowa).
Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00

Godziny otwarcia sali zabaw:

 • Poniedziałek – Piątek  16:00 – 20:00
 • Sobota, Niedziela  10:00 – 19:00

Weekend – kontakt telefoniczny lub na FB. Z powodu zamkniętych przyjęć urodzinowych są często nieczynni.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.